DEKOTA FOREKS

 

PVC levha diyede söylenen ve nitelendirilen malzemenin asıl menşeyi PVC (Poli Vinil Clorür) olup dekota malzemesi PVC polimer ham malzemesine , çeşitli katkı maddeleri ile harmanlanlanarak ardından yüksek sıcaklıklarla şekillendirilir plastik levha haline getirilir ve kullanıma sunulmaktadır.
Dekot işçilik bakımından bir çok PVC levha türüne göre daha kolay işlene bilmektedir. Gerek el ile işlemede gerekse CNC tezgahlarında kolaylıkla şekil ala bilmektedir. Dekota levha boyutları isteğe göre özel hazırlana bildiği gibi standart dekota levha ebatlarını ilerleyen günlerde burada sizlerle paylaşacağız.
Bunun yanı sıra dekota dijital baskı makinelerinin ülkemiz piyasalarında yerlerini almaya başladığı şu günlerde. Önceleri basılan folyoların dekotaya sıvanması lamine edilmesi ile gerçekleşen çoklu işlemler , günümüzde direkt dekotaya baskı yapa bilen baskı makineleri sayesinde işciliği kolaylaştırmıştır. İç mekan görsellerinin basılarak modern mekanlarda kullanımı artmakta ve dekota tercih edilmektedir. Diğer ürünlere kıyasla dekota ürünü ve dekota fiyatları daha uygun olmasından dolayı ayrıca tercih sebebi olmaktadır. Dekota çeşitleri ve dekota fiyatları konusunda ilerleyen günlerde buradan sizlere bilgiler sunacağız.

Yeni Sayfa 1
Anasayfa | Ürünlerimiz | Müşteri Hizmetleri | Bize Ulaşın

Design By KurumsalNET