KAYAN YAZI TABELA

Kayan yazı tabela aldığınızda artık reklam maliyetlerine son veriyorsunuz camlara yazı yazmaktan buroşur bastırıp dağıtmaktan kurtuluyor sunuz kendinize kayan yazı akıllı tabela alarak tek maliyetle sınırsız reklam imkanından faydalanıyorsunuz kayan yazı akıllı tabela nıza ne yazmak isterseniz yaza biliyor neyi reklam etmek isterseniz edebiliyorsunuz.

Türkiye'ye getirmiş olduğumuz yeni nesil kayan yazı mödülleri sayesinde reklamlarınız ve farkedilmeniz daha kolay oluyor seri üretimde olan yeni nesil kayan yazı larımızı türkiyenin her noktasına sorunsuz ulaştırıyoruz kayan yazı alırken fırmamız yetkılıleriyle mutlaka görüşün.

Kayan Yazı İşyerindeki Önemi
Eğer rekabetçi bir piyasada tiçaret yapıyorsanız iş yerinize mutlaka kayan yazı almalısınız ve rakiplerinizden daha önde olursunuz iş yerinize alaçağınız kayan yazı sizin daha iyi farkedilmenizi sağlayaçak ve işlerinize yüzde yüz artış sağlayarak kayan yazı ya vermiş olduğunuz bütçeyi size enkısa zamanda size daha kazanclı birşekilde geri veriçek bu yüzden işyerinize mutlaka kayan yazı almayı unutmayın.

Üretmiş olduğumuz kayan yazı lar kesinlikle uluslar arası su çeçirmeme garantisiyle üretilmektedir sudan dolayı yaşıyaçağınız sorunlar kesinlikle garanti kapsamı içerisindedir firmamız kayan yazı ürünlerinde garantili ve kaliteli üretime kesinlikle ehemmiyet verir ve bu sayede türkiye genelideki kayan yazı larımızda kesinlikle su geçirme sorunları yaşanmaz.
Kayan yazı istediğniz dilde istediğiniz logo,resim vs uygulanabildiği gibi tüm kurulum desteklerinide veriyoruz.Kayan yazı sistemlerimizde 12 yıl dayanma gücü bulunur.Müşteri hizmetlerimizle irtibata geçip isteklerinizi bildirin.

Kayan Yazı Sisteminin Özellikleri

Kayan yazı sistemlerimiz İnteraktif online sisteme sahiptir.İnternete bağlanıp 43 haber sitesinden,haber,hava durumu,merkez bankası kurlarını otomatik alıp gösterebilir.
Kayan yazı sistemlerimizde 24 çeşit efekt vardır.
Yerel tarih ve saat gösterimi yapar.
Yüksek karekter hafıza seçenekleri 32kb-4Gb İşlemci hızı100 Mhz dir.
Yüksek iletişim hızı 56 Kbps ve RS485 İLETİŞİM FORMATLARINI DESTEKLER.
İç ve dış mekanlar için farklı led parlaklığı vardır.
Güç kaynağı kısa devre korumalıdır.
Kayan yazı tabelada kullanılan ledlerin 100.000 saat ömrü vardır.yaklaşık 12 yıl.
Bilgisayardan aktarımı için özel terminal programı vardır.
Kullanımı çok kolay ve montesi çok basittir.
BİZİ ARAMADAN KAYAN YAZI ALMAYIN.

Yeni Sayfa 1
Anasayfa | Ürünlerimiz | Müşteri Hizmetleri | Bize Ulaşın

Design By KurumsalNET